HANG OUT DISTRICT

Okresní přebor šílených nápadů z vašeho dětství

Covid friendly pokračování inscenace Hang Out pro jednoho diváka a žádného herce s poslechem krátkých příběhů, které posílají anonymní přispěvatelé

uskutečnění představení je v naprostém souladu s opatřeními proti koronaviru

přístupné kdykoli a komukoli

 Kolik riskantních nápadů jste kdysi měli vy? Divíte se, že jste přežili své dětství? Nebo byste si jen chtěli na procházce s kamarády zavzpomínat na bláznivé věci, které jste spolu prožili? Vezměte mobil a sluchátka a vyražte ven za poslechu příhod ze svého okresu, které si spustíte v aplikaci Bandcamp (https://hangoutaudio.bandcamp.com/album/stories). Brouzdejte ulicemi, sledujte domy, zahrady, ploty, komíny, parkoviště, kanály i mosty. Nechte se nést na vlně fantazie, vzpomínek a chvění ve vzdáleném spojení s lidmi kolem vás.

 Pokud se vám projekt líbí, srdečně Vás zveme k účasti:

Přispějte svým příběhem!
Pomozte nám vytvořit mapu nebezpečných zážitků a šílených nápadů z vašeho dětství. Nahrajte nám svou historku - krátkou, dlouhou, zábavnou, divnou ale hlavně o tom, jak jste podnikli něco nebezpečného, zakázaného, napínavého či bláznivého a my ji zařadíme do anonymní databáze a zpřístupníme ostatním. Své audionahrávky pošlete přes Whatsapp na číslo +420608711892

Nebojte se svého hlasu, nahrávku můžete pojmout po svém, připojit jakýkoli komentář či okolnosti a doplnit pocit, s jakým se na to díváte zpětně z pohledu dospěláka.

Náhrát můžete nejen sebe, ale i své rodiče či prarodiče či klienty v domově pro seniory, kteří nedisponují technologiemi a rádi si zavzpomínají! Projekt je otevřen i cizincům a nahrávkám v cizím jazyce.

Zasláním nahrávky udělujete spolku Cirkus Mlejn, z.s. souhlas s jejím užitím v podobě anonymního zveřejnění pro účely projektu Hang Out District.

Jsme rádi, že všichni hlavní hrdinové příhod ve zdraví přežili své dětství a vy, milí posluchači, to raději nezkoušejte! 

v hlavních rolích: Vy a vaše město
vypraveči a diváci: my všichni
koncept: Eliška Brtnická
technické zpracování: Roman Džačár
produkce: Eva Roškaňuková